Criminal Noise poprvé v MAXUDatum konání:
7.9.2019

Criminal Noise je projekt Ostravského DJE a producenta Jakuba Auditora, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice.
Criminal Noise aka Jakub Auditor má za sebou více než 8 měsíců v rádiu Kiss Morava s jeho tanečním pořadem House Mania. Pravidelně produktuje vlastní Mashup Packy, které mají tisíce stažení a podporu po celém světě. Criminal Noise si fanoušci oblíbili zejména díky osobitému stylu, energií a výběru tracků, který se dá zařadit do několika hudebních stylů. V jeho setech můžete uslyšet několik odvětví taneční hudby.
Criminal Noise už odehrál stovky úspěšných akcí i vedle velkých jmen, jako jsou např.: HARDWELL (NL), HEADHUNTERZ (NL), JEWELZ & SPARKS (DE), LA FUENTE (NL), D.O.D (UK), SAGAN (UKR), MIKE WILLIAMS (NL), LOOPERS (NL), HOLL & RUSH (NL), MAURICE WEST (NL), MARCUS SCHOSSOW (SE), JUSTIN PRIME (NL), KILL THE BUZZ (NL), JORDY DAZZ (NL), BRYAN COX (USA), BEN GOLD (UK), BJORN AKESSON (SWE). SEM THOMASSON (BEL), ROBERT BURIAN (SK), DJ EKG (SK), MILAN LIESKOVSKY (SK), BON FINIX, JOHN CULTER, ORBITH, DJ BRIAN, NFIX & CANDICE, MATAMAR a spoustu dalších.

 VYSTUPUJÍCÍ
- Criminal Noise
- Vambi
- DJ.Taurine
- Dj Emporio CZ

- VSTUP -
21-22:00 - 80,-
22-4:00 - 100,-


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů