DamminDatum konání:
19.6.2020

RESIDENT: Dammin      SUPPORT: Taurine, Dj Emporio CZ, Warp   VSTUP: 60 Kč

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR JE VSTUP DO KLUBU OMEZEN DO 23. HODINY. PROSÍME V PRŮBĚHU AKCE DODRŽUJTE HYGIENICKÉ DOPORUČENÍ. DĚKUJEME.

DAMMIN:
Dj/Producent pocházející z Hradce Králové, kde roku 2015 začal svoji kariéru v Level music club, kde jste ho mohli pravidelně slýchávat.

Nyní vystupuje v mnoha klubech jako je Denoche music Hall (kde je Residentním DJem), Gimlet music club Pardubice, Total inferno Chrudim, Jilemnice music Hall, Hobe music Hall, Sádek 2000 music Hall, Max music club, PH music club, Mko music club, Panorama Velké Meziříčí, Střelnice Jablonec, mezi jeho největší úspěchy ovšem považuje jeho vystoupení na EDM stagi, českého festivalu AIR a vystoupení v jednom nejznámějších klubu ČR a to Duplex Prague. Dammin také zahrál na dalších českých festivalech jako je Hradecký Joy melody festival a Unique hall festival

Mezi oblíbené styly patří Bass house, future house, Electro house, ale nepohrdne ani stylu house a tech house.

Pravidelně supportuje Hvězdám jako je Sick Individuals, Matisse & Sadko, Dj Kuba & Neitan, Loopers, New_ID, Jaggs, D.O.D, Lucky Charmes, Steff da Campo, Bougenvilla, DNF, Twisterz a také téměř celé špičce české EDM scény.

Rok 2016 je přelomový, jelikož Dammin vydává svůj první Basshouse track s názvem “raptor” na slovenském Labelu Active Melody. Jeho track jste mohli slyšet na Evropě 2 dance extravaganza v setu R.Reynoldse a M. Buriana.
Track Raptor se také umístil na 3 místě v kategorii TOP 100
progressive house Charts, jako TOP 10 Chart breaker. O tomto tracku taky vyšel článek na housemagazine.cz

!! Informace pro návštěvníky !!
☛ Zákaz vstupu s batohem !
☛ Vstup pouze s platným průkazem totožnosti !!!
☛ Bez průkazu totožnosti nelze pustit do prostoru klubu!!!!
☛ Vstup +15 let!!!!

!! Klub MAX upozorňuje, že nezodpovídá za věci uložené mimo šatnu, kterou najdete u vstupu do klubu.

Kontakty:
☛ tel: +420 605 781 239
☛ mail: info@clubmax.cz
☛ web: www.clubmax.cz

Těšíme se na vás, váš tým music clubu MAX


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů