Pá 17.2. MANIAK & WICH na MAXuDatum konání:
17.2.2023

 Headliner: MANIAK & DJ WICH,  Support DJs: - Yuri - Warp - TBA

 VSTUPNÉ  Exkluzivní Předprodej vstupenek ZDE :

Připravujeme...

PRVNÍ VLNA: coming soon

DRUHÁ VLNA: coming soon

TŘETÍ VLNA: coming soon

MANIAK

Maniak, vlastním jménem Jiří Veselý, je brněnský rapper ruského původu – narodil se v Brně ruské matce a českému otci. Delší dobu poté pobýval v Omsku. Působí pod známým labelem Bigg Boss společně s např. legendárními Penery strýčka Homeboye (PSH), s nimiž má i několik společných tracků. Kromě jeho osobní tvorby jsou známé i jeho spolupráce např. s MC Geyem, s nímž absolvoval turné.

Instagram: www.instagram.com/moneyjak

Facebook: www.facebook.com/ManiakName

Songy:

Maniak & DJ Wich - Úžasná pouť internetem

https://youtu.be/EXR_P2HeBeE

Maniak & DJ Wich - Reality check

https://youtu.be/vxUb3vnX9Ao

Maniak - Čekej nečekaný

https://youtu.be/mR3M_u_owz0

DJ.WICH

DJ Wich je jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších DJ´s česko-slovenské hip-hopové scény. DJingu se začal věnovat v roce 1998.

Tomu všemu však předcházelo seznámení s Indym a LA4, kdy spolu v roce 1993 začínali všichni na pražské graffiti scéně. V roce 1998 vzniká skupina Indy a Wich, kde Indy působí jako rapper a Wich jako producent. Často spolupracují s raperem LA4 (také jako Lavor, Lafor nebo Gizmo), který se objevuje i na jejich vystoupeních a je třetím členem Indy & Wich.

V roce 2002 jim vychází debutové album My3, které sklízí úspěchy dodnes. O dva roky později, tedy v roce 2004, vydává Wich úspěšné producentské album Time Is Now, na kterém se objevuje řada jak českých, tak zahraničních hostů. Další album Indy & Wich – Hádej kdo… bylo nominováno na cenu Anděl 2006. O rok později vydává Wich ve spolupráci s Nironicem album The Chronicles of Nomad.

V roce 2008 vychází Wichovi další producentské album The Golden Touch, na kterém se objevují zahraniční hosté jako Lil Wayne, Talib Kweli, M.O.P, Kurupt a další…

O rok později Wich spojuje své síly s Hi-Defem a vzniká tak album Human Writes, na kterém jsou kromě Hi-Defa ke slyšení také Gigi Gabor a Rasco.

V říjnu roku 2010 vychází Wichovi další producentská deska The Untouchables, tentokrát s jedním ze členů formace Cali Agents – Rascem. Na desce se objevuje řada známých lidí jako slovenský raper Rytmus, Planet Asia, Hi-Def, Nironic a Guilty Simpson.

  1. 5. 2011 vyšla další, v pořadí druhá, společná deska kolaba DJ Wich & Nironic. Jedná se o volné pokračování předchozí desky DJ Wich presents Nironic: The Chronicles of a Nomad. Její název je Nomad 2: The Long Way Home a ke slyšení je na ní celkem 21 tracků včetně skitů. Hosté jsou Rasco, David Deyl, C Monts, Hi-Def, LA4, Ektor, Vladimir 518, Majk Spirit a Sixin. Vyšla pod PVP labelem.

V roce 2012 vzniká kolabo Ektor & DJ Wich a v říjnu téhož roku vychází pod Golden Touch Records první album – Tetris, které sklidilo spoustu kladných ohlasů a Ektor s Wichem s ním v rámci Tetris tour navštívili spoustu nejen českých a slovenských klubů.

V prosinci roku 2014 vychází pod Golden Touch Records v pořadí druhé album, a to dlouho očekávané Panorama, které produkčně zaštítil DJ Wich a rapově pak LA4. Na tomto albu se jako hosté objevují zásadní jména českého a slovenského rapu, zároveň dali Lavor s Wichem prostor i mladým talentům, např. Moozovi a Refewovi.

Za 20 let působení na hudební scéně se Wichovy beaty objevily na všech zásadních albech, která u nás vyšla.

Vytvořil hudbu k filmům Gympl a Ulovit Miliardáře, který měl premiéru 1. října 2009. V režii Tomáš Vorel.

DJ Wich získal i řadu ocenění:

2001 – Cena Anděl – DJ roku

2002 – Dance Music Awards – My3 – Nejlepší album roku

2004 – Hudební ceny Óčka – Time Is Now – Nejlepší Hip Hop/R’N’B album roku

2004, 2005, 2006, 2007, 2008 – Žebřík Music Awards – DJ roku

2013 – Youtube Awards – kanál s nejvíce odběrateli v kategorii hudba

 

Informace pro návštěvníky

☛ Zákaz vstupu s batohem !

☛ Vstup pouze s platným průkazem totožnosti !!!

☛ Bez průkazu totožnosti nelze pustit do prostoru klubu!!!!

☛ Vstup +15 let (vstup pod 15 let povolen pouze v doprovodu zákonného zástupce !!!

☛Vstupem do klubu souhlasíte s pořizováním fotografií a zvukových a zvukově obrazových záznamů své osoby. Tyto fotografie, zvukové a zvukově obrazové záznamy mohou být pořadatelem či klubem použity pro jakékoliv reklamní, propagační a podobné účely, a to bezplatně.

!! Klub MAX upozorňuje, že nezodpovídá za věci uložené mimo šatnu, kterou najdete u vstupu do klubu.

Kontakty:

☛ tel. pořadatel: +420 607 773 917

☛ tel. provozovatel: +420 605 781 239

☛ mail pořadatel: smashitup@pixels-studio.eu

☛ mail provozovatel: info@clubmax.cz

☛ web: www.clubmax.cz

Těšíme se na vás, váš tým music clubu MAX a tým Smash it up


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů