So 1.10. BACK 2 RAVE with Criminal NoiseDatum konání:
zítra

Criminal Noise je projekt Ostravského DJE a producenta Jakuba Auditora, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice.

Criminal Noise aka Jakub Auditor má za sebou více než 8 měsíců v rádiu Kiss Morava s jeho tanečním pořadem House Mania. Pravidelně produktuje vlastní Mashup Packy, které mají tisíce stažení a podporu po celém světě. Criminal Noise si fanoušci oblíbili zejména díky osobitému stylu, energií a výběru tracků, který se dá zařadit do několika hudebních stylů. V jeho setech můžete uslyšet několik odvětví taneční hudby.

Criminal Noise už odehrál stovky úspěšných akcí i vedle velkých jmen, jako jsou např.: HARDWELL (NL), HEADHUNTERZ (NL), JEWELZ & SPARKS (DE), LA FUENTE (NL), D.O.D (UK), SAGAN (UKR), MIKE WILLIAMS (NL), LOOPERS (NL), HOLL & RUSH (NL), MAURICE WEST (NL), MARCUS SCHOSSOW (SE), JUSTIN PRIME (NL), KILL THE BUZZ (NL), JORDY DAZZ (NL), BRYAN COX (USA), BEN GOLD (UK), BJORN AKESSON (SWE). SEM THOMASSON (BEL), ROBERT BURIAN (SK), DJ EKG (SK), MILAN LIESKOVSKY (SK), BON FINIX, JOHN CULTER, ORBITH, DJ BRIAN, NFIX & CANDICE, MATAMAR a spoustu dalších.

VYSTUPUJÍCÍ

Criminal Noise

Vambi

Curwell

Těšit se můžeš na:

➨ Skvělý světelný park v klubu Max

➨ Vertikální mlhy

➨ Profi fotograf

➨ Drinky v akci

► Skvělou atmosféru po celý večer!

VSTUP - 120kč

AKCE LÁHEV ŠAMPAŇSKÉHO !!

Pro každého, kdo má v den akce narozeniny.

Sleduj nás!

FB: Max

https://www.instagram.com/maxclubzr

 

!! Informace pro návštěvníky !!

☛ Zákaz vstupu s batohem !

☛ Vstup pouze s platným průkazem totožnosti !!!

☛ Bez průkazu totožnosti nelze pustit do prostoru klubu!!!!

☛ Vstup +15 let (vstup pod 15 let povolen pouze v doprovodu zákonného zástupce !!!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů