Program


MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině

  • Jedinečný interiér, moderní design, stylová hudba
  • Klub stvořený pro zábavu, tanec a zážitky spojené s řadou legendárních tematických akcí, moderované profi Djjs.
  • Představujeme Vám unikátní klub stvořený pro zábavu který najdete v centru města Žďáru nad Sázavou. (na adrese: nám.Republiky 146/11, Žďár nad Sázavou)
Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč !!! Tento klub je stvořen pro zábavu a relax !!!
Zatancujete si zde na největší hity současnosti, dále na hudbu 80´s a 90´s minulého století. Uslyšíte zde Pop, R´N´B nebo electro, až po jeho progresivní styl. Přijďte a zažije tu pravou atmosféru večera plného zábavy v místě kde nikdy nebudete samy. 
 
Věnujte pozor našim Zvýhodněným nabídkám  a akcím k aktuálnímu datu
 
Otevírací doba je přizpůsobena jednotlivým akcím.
Novější 1
zář 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Páteční RAVE na MAXu

Již tento pátek se můžete tešit na pořádnou nálož hitů v podaní našeho residentního Dj Emporia.Ze židlí Vás zvednou hity z let 90 až po současnost. Neboudou chybět ani vaše hudební přáníčka. VSTUP ZDARMA.


Více
zář 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Criminal Noise poprvé v MAXU

Criminal Noise je projekt Ostravského DJE a producenta Jakuba Auditora, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice.


Více
zář 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Richard Reynolds opět v klubu MAX

Richard Reynolds po delší době v klubu MaxNaprostá šílenost, luxusní atmosféra a mejdan který nejde zapomenout! Richard Reynolds se opět vrací se svojí show do Žďáru nad Sázavou, připravte se na pořádný peklo !!  DJs Richard Reynolds Support: Yuri;  Dammin


Více
zář 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Airback LIVE na MAXu

Taneční zábava se skupinou Airback.


Více
zář 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SMASH it UP Lukas Innemann

Svou kariéru začal Lukas Innemann v roce 2016.Je rezidentem prestižního pražského klubu Duplex, ale také eventů pořádaných Camp Josef Agency. Představil se na akcích Metronome Festival,Air Festival, Cibula fest (SK),AnimalSound(ESP) nebo na Zrće (HR) v klubu Kalypso a Rocks Beach Club.


Více
zář 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Oldies DISCO PARTY s DJ Wrtulákem

Můžete se těšit na hity minulého století, tj. hity z let 70-80-90 a milénia v podání Dj WRTULÁKA- Skvělá hudba z období 70. let až po současnost, hity české i světové, které všichni dobře známe, i hity na Vaše přání - Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo! Akční drinky!!


Více
zář 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DrumCity v klubu MAX

Vyhlášené pardubické uskupení DrumCity bere útokem Vysočinu a míří poprvé do žďárského klubu Max, připravte se na pořádnou nálož DNB music!- Zákaz vstupu s batohama !- Vstup pouze s platným průkazem totožnosti !!!Sleduj DrumCityFB fanpage: https://www.facebook.com/dnbpardubiceInstagram: https://www.


Více
zář 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
říj 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

BRIXTN se vrací na Max + host večera ANETTA / LIVE koncert

Kapela BRIXTN vznikla na jaře roku 2017 a je označována za indie-electro objev roku. První singl "Tak mi to nedovol" patřil na TV Óčko k nejhranějším klipům roku 2017. Do dnešního dne vydala kapela 6 singlů spolu s klipy, které se dostaly do rotace na TV Óčko.


Více
říj 19 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

New TITAN se Zbyňkem Mrkvičkou a jako host kapela Pasiáns

Pro velký úspěch jedinečného vystoupení skupiny TITAN v únoru na MAXu jsme se dlouho pokoušeli domluvit opakování této skvělé show a konečně se to podařilo. Přijďte zavzpomínat na hity hamerských zábav v podání zpěváka Zbyňka Mrkvičky. Jako host večera se představí blues-rocková kapela Pasiáns!!!


Více
Novější 1