Program


MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině

  • Jedinečný interiér, moderní design, stylová hudba
  • Klub stvořený pro zábavu, tanec a zážitky spojené s řadou legendárních tematických akcí, moderované profi Djjs.
  • Představujeme Vám unikátní klub stvořený pro zábavu který najdete v centru města Žďáru nad Sázavou. (na adrese: nám.Republiky 146/11, Žďár nad Sázavou)
Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč !!! Tento klub je stvořen pro zábavu a relax !!!
Zatancujete si zde na největší hity současnosti, dále na hudbu 80´s a 90´s minulého století. Uslyšíte zde Pop, R´N´B nebo electro, až po jeho progresivní styl. Přijďte a zažije tu pravou atmosféru večera plného zábavy v místě kde nikdy nebudete samy. 
 
Věnujte pozor našim Zvýhodněným nabídkám  a akcím k aktuálnímu datu
 
Otevírací doba je přizpůsobena jednotlivým akcím.
úno 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kapely Dr.Doll, Hnáty tety Gertrůdy a 21 gramů - LIVE na MAXu!

Start 20:00 hod.  Křest nového CD "DO NEBE" kapely Dr. Doll a jako hosté vystoupí avantgardní rock pop punk skupina Hnáty tety Gertrůdy a jihlavská rocková kapela 21 gramů!!!> Salonek pro klidné posezení během koncertu! ► Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo! Akční drinky!!


Více
úno 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

OLDIES DISCO 21:00 hod.

Zveme vás na OLDIES DISCO! Večer plný nesmrtelných hitů z let předešlých. O návrat za nestárnoucí klasikou se postará DJ Wrtulák! Hity na přání jsou samozřejmostí :-)Dále jsme pro Vás připravili:► Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo, akční drinky!> Taneční molo-podium pro každého!


Více
bře 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Diskotéka s Evropou 2 & DJ Martin Cihlář

V pátek 6.3.2020 zavítá do klubu MAX známý DJ a moderátor rádia Evropa 2 MARTIN CIHLÁŘ!!! ☺ Ideální večer pro všechny generace ☺ ♪   Těšíme se na vás! ☼Sleduj nás!  FB: Max  https://www.instagram.com/maxclubzr


Více
bře 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

AfterParty Yzomandias & Nik Tendo

Koncert aktuálně nejžádanějších raperů z Česka z labelu MILION + !! Yzomandias & Nik Tendo poprvé v kulturním domě ve Žďáře nad Sázavou!! Po koncertu následuje oficiální after párty v klubu Max !!!Vstup od 15-let s platným OP!  Pod 15-let s doprovodem rodinného příslušníka staršího 18-let.


Více
bře 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Future Republic Philipee Spinnin records talent poolEvropa2 sk

V klubu Max se představí slovenský DJ a producent PHILIPEE, známy svými melodic house skladbami denně rotujícími v slovenských rádiich. Bratislavčan PHILIPEE začal svou DJ kariéru již v roce 2003, při hraní cítil svůj hudební talent a od roku 2017 začal postupně vydávat tracky Feel (feat.


Více
bře 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

New TITAN se Zbyňkem Mrkvičkou - host kapela FUGA

další jedinečné vystoupení skupiny TITAN na MAXu. Přijďte si zavzpomínat na hity hamerských zábav v podání zpěváka Zbyňka Mrkvičky. Po kapele TITAN následuje další žívé vystoupení kapely FUGA.


Více
bře 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MATAMAR v Maxu 21:00 hod.

Nejúspěšnější české edm duo MATAMAR míří po delší době do Maxu! Připravte se na luxusní mejdan a TOP show!???? Těšíme se na vás.


Více
dub 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Na Zelený čtvrtek zábava s kapelou Airback

 Zelené pivo na čepu !!!!   Skvělá hudba v podání kapely Airback!!- Salonek pro klidné posezení během koncertu!! - Alko, nealko za pohodové ceny, Akční drinky!!- Skvělá atmosféra po celý večer!- Taneční molo-podium pro každého!- Světelná show!!


Více
kvě 16 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pouťová zábava s kapelou Airback na MAXu

Noční atrakce žďárské pouti, nabízíme superzrychlené a prodloužené jízdy!!! Točené pivo do skla i do kelímků :-)- Skvělá hudba v podání kapely Airback!!- Salonek pro klidné posezení během koncertu!! - Alko, nealko za pohodové ceny, Akční drinky!!- Skvělá atmosféra po celý večer!


Více