Program


MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině

  • Jedinečný interiér, moderní design, stylová hudba
  • Klub stvořený pro zábavu, tanec a zážitky spojené s řadou legendárních tematických akcí, moderované profi Djjs.
  • Představujeme Vám unikátní klub stvořený pro zábavu který najdete v centru města Žďáru nad Sázavou. (na adrese: nám.Republiky 146/11, Žďár nad Sázavou)
Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč !!! Tento klub je stvořen pro zábavu a relax !!!
Zatancujete si zde na největší hity současnosti, dále na hudbu 80´s a 90´s minulého století. Uslyšíte zde Pop, R´N´B nebo electro, až po jeho progresivní styl. Přijďte a zažije tu pravou atmosféru večera plného zábavy v místě kde nikdy nebudete samy. 
 
Věnujte pozor našim Zvýhodněným nabídkám  a akcím k aktuálnímu datu
 
Otevírací doba je přizpůsobena jednotlivým akcím.
dub 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Mácháč Club Tour

Festival Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá koncem srpna všechny fanoušky elektronické hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce. Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících v čele s Timmy Trumpetem!


Více
dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
kvě 03 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Lifesty!e Power Max Party

Překonej své limity, dobij baterky a žij a prožívej NAPLNO! Tuhle Lifestyle párty možná už znáš a víš, jaká to je jízda! Nevíš? Tak buď u toho a zažij ji 3. května poprvé! Tohle je víc než jen hudba a drinky. Těš se na vyladěný program. Enjoy your lifesty!e!


Více
kvě 10 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Wildcats aneb Divoké KOČKY LIVE & DJ Lucky D

Buďte součástí bláznivé párty s atmosférou z filmu Divoké Kočky. O nejlepší zábavu se postará hned ČTVEŘICE SEXY divokých koček Wildcats! A že to u nás rozjedou na MAXIMUM, to je jasný!  Těš se na jejich svůdné sexy kostýmy a strhující show!


Více
kvě 11 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Adore! pure rave! MAX MUSIC CLUB

ADORE CREW se vrací do MAX music clubu ve Ždáře nad Sázavou.Celý večer proběhne ve stylu pure rave párty. https://www.youtube.com/watch?v=WhaaU0Xs0BgJako special guest vystoupí DJ DGGRDJ´s ESCPR x D.ys - Bassline@escpr_ @d.


Více
kvě 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pouťová MEGA SHOW / DJ Lucky D & DJ Emporio

 Opět po roce se do Žďáru n.S. vrací jedna z úplně těch největších poutí v ČR!   Ta nejlepší After Party bude samozřejmě u nás v klubu MAX!JedemeNaMax


Více
kvě 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
kvě 31 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
čen 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

HM night with TIGI

Další velkolepá párty, nyní s DJ TIGI, velmi úspěšným dj nejen v ČR, ale i v zahraničí. TiGi je rezidentní DJ serveru housemagazine.cz s vlastní nocí v prestižním klubu Retro Music Hall v Praze.


Více
čen 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MATAMAR v MAXu - Welcome Summer 2019!

 Matamar na MAXu - Vítání léta 2019!  Jedna z nejnavštěvovanějších klubových akcí v zemi pod taktovkou dua MATAMAR a konceptu mejdanů Storm of Sounds míří opět do Žďárského klubu Max kde si tenhle mejdan budete moci vychutnat naplno a ve velkém! DJs: MATAMAR - Dammin - Yuri - M-Rate - DOUDIS


Více