Program


MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině

  • Jedinečný interiér, moderní design, stylová hudba
  • Klub stvořený pro zábavu, tanec a zážitky spojené s řadou legendárních tematických akcí, moderované profi Djjs.
  • Představujeme Vám unikátní klub stvořený pro zábavu který najdete v centru města Žďáru nad Sázavou. (na adrese: nám.Republiky 146/11, Žďár nad Sázavou)
Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč !!! Tento klub je stvořen pro zábavu a relax !!!
Zatancujete si zde na největší hity současnosti, dále na hudbu 80´s a 90´s minulého století. Uslyšíte zde Pop, R´N´B nebo electro, až po jeho progresivní styl. Přijďte a zažije tu pravou atmosféru večera plného zábavy v místě kde nikdy nebudete samy. 
 
Věnujte pozor našim Zvýhodněným nabídkám  a akcím k aktuálnímu datu
 
Otevírací doba je přizpůsobena jednotlivým akcím.
Novější 1
led 24 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář
led 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SAMEY *XYZ* TOUR + support

Po úspěšné Rockstar Steez pt.1 & pt.2 tour se SAMEY vrací na tour k novému, druhému sólo albu XYZ. Tešit se můžete na úplně novou show doplněnou různými efekty.Jako support vystoupí: se svým setem DJ Kadr, který nedávno vydal svůj projekt - Kadr you did this one? - https://www.facebook.


Více
led 31 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Disco party s DJ Wrtulákem

Večer plný tanečních hitů.


Více
úno 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

kapela VINGL - LIVE na MAXu 20:30 hod.

Poprvé na MAXu se představí kapela VINGL


Více
úno 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Las Vegas Night Na MAXu

☛ MAX se promění v Las Vegas! Buď u toho s námi! ➨ Noc plná soutěžení, hazardu, kostýmů a super zábavy je tady! ➨ Original LAS VEGAS Dekorace klubu ► Za 3 drinky na baru dostaneš vstupenku do casina, za kterou Ti dá krupiér dva žetony do hry. Hrajeme Blackjack, ruletu a kostky!!!


Více
úno 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

RAGE party s Vambim

První ❌RAGE❌ party tohoto roku,kde uslyšíte styly Future House, Elektro House , BassHouse ! Vambi, který hraje bezmála 7 let a suppoortoval jmena ,jako jsou MANENE ,RICHARD REYNOLDS ,ANGRY BEATS,SEDLIV ,DJ BRIAN ,MATT RAIDEN ,PATRICK JUNIOR ,LUDWIG atd.Support djs:????Curwell????Hanse????Mr.Fox


Více
úno 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Valentýnská zábava s kapelou Airback

oslavte svátek sv. Valentýna s kapelou Airback na Maxu! Pořadatelé si pro Vás připravili:► Překvapení- světelná VALENTÝNSKÁ show!! > Salonek pro klidné posezení během koncertu! ► Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo! Akční drinky!!► Skvělou atmosféru po celý večer!


Více
úno 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ibiza Evolution

► Atmosféra z nejlepších světových tanečních festivalů!► EXTREME LASER SHOW ► FIRE SHOW ► PYRO SHOW ► VERTICAL RGB GEYSERS ► IBIZA EVOLUTION DJ Stage► SPECIAL STAGE DECOR► Za libovolných 5 panáků, nebo alko. míchaných drinků dostaneš speciální sluchátka.


Více
úno 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kapela Dr.Doll - LIVE na MAXu

Pořadatelé si pro Vás připravili:► Skvělou hudbu v podání kapely Dr. Doll> Salonek pro klidné posezení během koncertu! ► Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo! Akční drinky!!► Skvělou atmosféru po celý večer!> Taneční molo-podium pro každého!►Světelná show!!


Více
úno 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

OLDIES DISCO 21:00 hod.

Zveme vás na OLDIES DISCO! Večer plný nesmrtelných hitů z let předešlých. O návrat za nestárnoucí klasikou se postará DJ Wrtulák! Hity na přání jsou samozřejmostí :-)Dále jsme pro Vás připravili:► Alko, nealko za pohodové ceny, točené pivo, akční drinky!> Taneční molo-podium pro každého!


Více
Novější 1