Program


MAX Music Club je jedním z nejmodernějších klubů na Vysočině

  • Jedinečný interiér, moderní design, stylová hudba
  • Klub stvořený pro zábavu, tanec a zážitky spojené s řadou legendárních tematických akcí, moderované profi Djjs.
  • Představujeme Vám unikátní klub stvořený pro zábavu který najdete v centru města Žďáru nad Sázavou. (na adrese: nám.Republiky 146/11, Žďár nad Sázavou)
Doba, kdy jste neměli večer kam jít, je pryč !!! Tento klub je stvořen pro zábavu a relax !!!
Zatancujete si zde na největší hity současnosti, dále na hudbu 80´s a 90´s minulého století. Uslyšíte zde Pop, R´N´B nebo electro, až po jeho progresivní styl. Přijďte a zažije tu pravou atmosféru večera plného zábavy v místě kde nikdy nebudete samy. 
 
Věnujte pozor našim Zvýhodněným nabídkám  a akcím k aktuálnímu datu
 
Otevírací doba je přizpůsobena jednotlivým akcím.
dub 19 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pá 19.4. CHUPITO DISCO PARTY na MAXu

Dj Sonic. Vstup 50,-Kč. Start 21:00 hod. AKCE Chupito 44,-Kč + SPECIÁLNÍ AKCE 4+1ZDARMA. Přijďte si užít diskotéku, kde na vás čeká nepřetržitá taneční jízda s DJ Sonicem! Připravte se na noc plnou úžasné hudby a nekonečného šílenství na parketě!  Těšíme se na vás!


Více
dub 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

So 20.4. kapela BEAT BAND na MAXU + AFTERPARTY s Dj

Kapela BEAT BAND poprvé na Maxu. To si nemůžeš nechat ujít. Otevíráme už ve 20.00 hod. Následuje afterparty s Dj. Vstupné 150,-Kč


Více
dub 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pá 26.9. PEPINO PARTY na MAXu

DJs: DJane Reinette & hosté. VSTUP: bude upřesněn. Dárky Pepino pro návštěvníky klubu, moderované soutěže o ceny Pepino v průběhu večera. Pepino hosteska. Akční drinky na baru. Pepino party se vrací po delší době do klubu MAX ve Žďáru nad Sázavou! Přijďte 26.


Více
dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

So 27.4. OLDIES DISCO na MAXu

Start ve 21:00 hod. Vstup 50,-Kč. ŽENY VSTUP ZDARMA. Připojte se k nám na večeru nostalgických melodií a tanečních rytmů na Oldies Party. DJ Lucky D má pro vás připravenou nekonečnou zábavu, takže si přijďte užít společně s námi party ve stylu starých hitů.


Více
kvě 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pá 17.5. Pouťová zábava se skupinou AIRBACK + DISCO afterparty na MAXu

Pouťový víkend na MAXu zahájíme jak jinak než jednou z nejoblíbenějších kapel na Vysočině, kapelou Airback. Tak hned jak vás v pátek omrzí atrakce na pouti, dorazte na pořádnou zábavu ... Přijďte včas !!  A jestli nebudete mít dost, můžete pokračovat až do svítání na afterparty dj Wrtuláka.


Více